Europejski Tydzień Sportu w Gródku
🏆🥇⚽️🏆🥇⚽️🏆🥇⚽️🏆🥇⚽️🏆🥇⚽️
⚽️ Europejski Tydzień Sportu to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma na celu promocję sportu i aktywności fizycznej w całej Europie, w tym też Polsce. W dniach 23 – 30 września odbywają się różne ciekawe atrakcje i wydarzenia sportowe promujące ideę sportu olimpijskiego.
⚽️ Nasza szkoła po raz kolejny wzięła aktywny udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Sportu #BeeActive. Na boisku Orlik rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Szkoły w dwóch kategoriach wiekowych.
⚽️ Każda z drużyn dała z siebie wszystko, prezentując bardzo wysoki poziom umiejętności i zaangażowania.
Wyniki klas IV-VI
I miejsce – klasa 6b
II miejsce – klasa 4a
III miejsce – klasa 4b
IV miejsce – klasa 6a
Król strzelców – Jakub Popławski (7 bramek)
Najlepszy bramkarz – Filip Wojcieszuk (klasa 4a).
Wyniki klas VII-VIII
I miejsce – klasa 8b
II miejsce – klasa 8a
III miejsce – klasa 7b
IV miejsce – klasa 7a
Król strzelców – Szymon Czapnik (5 bramek)
Najlepszy bramkarz – Michał Konończuk (klasa 8b).
⚽️ Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gadżety sportowe ufundowane przez realizatora programu Fundację Orły Sportu. Medale dla zawodników ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gródku. Bardzo dziękujemy.
⚽️ Niezależnie od wyników, najważniejsze było to, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili i mieli okazję rywalizować w duchu fair play. Wspólna pasja do piłki nożnej połączyła młodych sportowców, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną sportowej pasji i radości.
Do zobaczenia na kolejnym turnieju piłki nożnej, który odbędzie się w naszej szkole już wkrótce!
Organizatorzy: Alina Gościk, Marcin Józwowicz, Małgorzata Wirkowska