Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Dzień Przedszkolaka przypada 20 września. Jest obchodzony od 2013 roku we wszystkich przedszkolach w Polsce. To święto zostało oficjalnie zatwierdzone uchwałą Sejmu.

W środę w Przedszkolu Samorządowym w Gródku czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez ich panie.

Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu też nie zapomniało o naszych przedszkolakach. Wolontariuszki Maja, Maja, Wiktoria, Ewa, Julia, Patrycja i Kornelia w imieniu wolontariuszy i uczniów Szkoły Podstawowej w Gródku złożyły wszystkim maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Aby dzień był jeszcze weselszy, każde dziecko otrzymało kolorowy balonik. Radość i śmiech dzieci świadczył o wspaniałej niespodziance.

Dziękujemy Pani Lilli Gierasimczyk, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Gródku oraz Wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu za miłe przyjęcie naszych wolontariuszy.

Opiekunowie wolontariatu Alina Gościk i Monika Jaroszuk