Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Piosenki
?????????????????
8 marca w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Kobietach pt. „Brunetki, blondynki…”. Celem konkursu było między innymi rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości oraz aktywności artystycznej wśród dzieci i młodzieży.
Czterdziestu jeden uczestników konkursu, z Przedszkola Samorządowego w Gródku, Szkoły Podstawowej w Michałowie, Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie oraz uczniów naszej szkoły, zaprezentowało utwory tematycznie związane ze Świętem Kobiet. Dzieci, w duetach i solo, zaśpiewały piosenki w języku polskim, angielskim i białoruskim. Popisy wokalne i estradowe uczestników oceniała komisja w składzie:
-Pani dyrektor Anna Grycuk
– Pani Emilia Artemiuk
– Pani Ewelina Ostapczuk
– Pan Adam Sałaskiewicz
????????????????
Laureatami konkursu zostali:
W kategorii przedszkole duety:
I miejsce Zuzanna Poremska i Laura Kozłowska
II miejsce Vanessa Rogacz i Malwina Józwowicz
III miejsce Hanna Krysiuk i Kornelia Kirejczuk
W kategorii kl. I-III soliści:
I miejsce Maria Łabędzka – SP Gródek
II miejsce Antonina Milczarczyk – SP w Michałowie
III miejsce Magdalena Durek – SP Michałowo
W kategorii kl. I-III duety:
I miejsce Natalia Popławska i Zofia Gasperowicz – SP Gródek
II miejsce Mikołaj Martonik i Bartosz Szulak – SP Gródek
III miejsce Kamila Bukowska i Magdalena Kochanowicz – SP Gródek
W kategorii kl. IV-VIII soliści:
I miejsce Oliwia Kozioł – SP Michałowo
II miejsce Marcelina Mojsiej – SP Gródek
III miejsce Lena Pietruczuk – GOK Michałowo
W kategorii kl. IV-VIII duety:
I miejsce Lidia Bułatowicz i Rozalia Woronowicz – SP Gródek
II miejsce Natalia Helman i Urszula Wasilewska – SP Michałowo
WSZYSTKIM uczestnikom konkursu jeszcze raz serdecznie dziękujemy, laureatom gratulujemy ?
?????????????????
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i instruktorom za przygotowanie dzieci i młodzieży do występów. Dziękujemy p. Hannie Kominch i p. Joannie Wieremiejuk z Zespół Szkół w Michałowie, p. Bogusławie Karczewskiej z Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie, p. Agnieszce Litwin i p. Ewie Gasperowicz z Przedszkole Samorządowe w Gródku oraz nauczycielom naszej szkoły: p. Marii Abramowicz, p. Ewie Zielińskiej p. Małgorzacie Kondrusik, p. Barbarze Mukosiej, p. Ewie Klimowicz, p. Bożenie Gąsowskiej i p. Annie Gwizdak.
Podziękowania należą się również Wiktorii Kubiak i Szymonowi Popławskiemu z klasy VIa za perfekcyjne poprowadzenie konkursu.
Organizatorzy: Alina Gościk, Ewa Zielińska, Katarzyna Kokieć, Małgorzata Wirkowska.