Dzień Kubusia Puchatka

Uczniowie klas 1 – 3 spotkali się w dużej sali gimnastycznej, aby świętować Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Co prawda bohater stworzony przez Alana Alexandra Milne’a ma swoje święto 18 stycznia, w rocznicę urodzin pisarza, ale akurat w tym dniu mamy szkolny bal karnawałowy, więc jak to mówią ,,dwa dni wcześniej, czy dwa dni później “- niewielka różnica i Kubuś się pewnie nie obrazi.

Na początku uczniowie obejrzeli film, w którym przyjaciele Kubusia organizowali mu urodziny. Za uważne oglądanie i poprawne odpowiedzi na pytania dotyczące jego treści można było zdobyć kolorowy balonik. Następnie dzieci tańczyły w rytmie muzyki, oglądały książeczki, chętni układali puzzle, a na koniec klasy wykonały pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami w Kubusiowej fotobudce.

Koordynatorzy: Alina Gościk, Ewa Zielińska, Katarzyna Kokieć, Małgorzata Wirkowska.