ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

16-040 Gródek

woj. podlaskie

email: gimnazjum@grodek.pl

W Szkole Podstawowej w Gródku uczy się 251 uczniów w 12 oddziałach. Pracuje 32 nauczycieli.

Szkoła wyposażona jest w salę gimnastyczną, stołówkę, nowoczesną pracownię komputerową (23 stanowiska) z dostępem do Internetu, salę językową (10 stanowisk) z dostępem do internetu, boisko szkolne "Orlik". Dzieci uczą się języka angielskiego i białoruskiego.

Szkoła prowadzi dożywianie dzieci. Istnieje zorganizowany system dowozu dzieci do szkoły.

Nasza szkoła inspiruje uczniów do aktywnych działań, mających na celu umożliwienie uczniom poznania świata w tani i atrakcyjny sposób, a tym samym podniesienie jakości pracy nauczycieli.

Szkoła posiada bogate tradycje, z których najważniejsze to: Święto Szkoły, obchodzone w listopadzie, tradycje przedświąteczne z uwzględnieniem specyfiki naszego regionu (mniejszość białoruska), festyny, spotkania rodzinne, szkolne dyskoteki organizowane przez samorząd szkolny.

W naszej szkole współpracujemy z rodzicami dzieci, prowadzimy pedagogizację rodziców.

Od roku szkolnego 2012/2013 Szkoła Podstawowa należy do Zespołu Szkół w Gródku.

~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~