ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU, ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

odwiedzin: 856850 / dziś: 20 / teraz: 4






Grono pedagogiczne



Nauczyciele  pracujący w roku szk. 2017/2018 w Szkole Podstawowej 

im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich w Gródku: 


Nazwisko i imię

przedmiot

Abramowicz Maria

ed. wczesnoszkolna,  gim. korekcyjna

Bielawska Elżbieta

 matematyka

Bielawska Ewa

pedagog/ wdżwr /dor. zawod. /zaj.rew.-wychow.

Bielkiewicz Tamara

język białoruski

Bozik Ewa

chemia, nauczyciel świetlicy

Garkowska Danuta

wicedyrektor/nauczyciel świetlicy

Gąsowska Bożena

ed. wczesnoszkolna

Gąsowska Ewa

nauczyciel świetlicy

Giegiel Krystyna

nauczyciel biblioteki

Gościk Alina

wf  / terapia pedagogiczna

Grycuk Anna

dyrektor/historia

Gwizdak Anna

j.polski/terapia pedagogiczna

Ignatowicz Halina

matematyka

Jaroszuk Monika

przyroda/biologia

Józwowicz Marcin

wf/ gim.korekcyjna

Kamieńska Grażyna

nauczyciel świetlicy/ edb

Karpiuk Aleksander

historia/ WOS

Klimkiewicz Krystyna

j. rosyjski/ gim.korekcyjna

Klimowicz Ewa

ed. wczesnoszkolna

Kokieć Katarzyna

ed. wczesnoszkolna / zaj. rew. – wychow.

Kondratowicz Anna

nauczyciel biblioteki

Konończuk Barbara

nauczyciel wspomagający/zaj.rew. - wychow.

Koronkiewicz-Roszko Monika

nauczyciel świetlicy

Kondrusik Małgorzata

ed. wczesnoszkolna / wdżwr

Kosacka Krystyna

matematyka

Ks. Kochanowski Stanisław

rel. katolicka

Lech Iwona

j.polski/historia/ terapia pedagogiczna

Łukoszyk Ilona

biologia

Malewska Alicja

j. angielski

Mukosiej Barbara

ed. wczesnoszkolna

Naliwajko Irena

j.polski/logopedia/ zaj. rew. - wych.

Matysiuk Irena

j.polski/terapia pedagogiczna

zaj. rozw. komp.społ.

Mojsiejewicz Gołub Halina

j.polski

Nos Irena

j. angielski

Ostapczuk Joanna

rel.prawosławna/logopedia/zaj.rozw. komp.społ.

Radulska Anna

muzyka

Romańczuk Elżbieta

j.białoruski/historia

Sawicki Eugeniusz

wf

Siegieńczuk Anna

zaj. komputerowe/ informatyka

Trochimczyk Anna

nauczyciel świetlicy

Wakulewska Barbara

plastyka/technika

Wakulińska Katarzyna

fizyka

Wirkowska Małgorzata

rel.katolicka/n-l świetlicy

Zarecka Kondratiuk Aleksandra

j.angielski

Zielińska Ewa

nauczyciel świetlicy

Żugaj Teresa

geografia

Ks. Sławomir Jakimiuk

rel. prawosławna

 

 

Wychowawstwo w klasach w roku szkolnym 2017/2018



kl. Ia - Bożena Gąsowska

kl. Ib - Ewa Klimowicz

kl. IIa - Maria Abramowicz

kl. IIIa - Małgorzata Kondrusik

kl. IIIb - Katarzyna Kokieć

kl. IIIc - Barbara Mukosiej

kl. IVa - Małgorzata Wirkowska

kl. IVb - Anna Siegieńczuk

kl. IVc - Anna Gwizdak

kl. Va - Elżbieta Bielawska

kl. Vb - Halina Ignatowicz

kl. VIa - Monika Jaroszuk

kl. VIb - Alina Gościk

kl. VIIa - Iwona Lech

kl. VIIb - Tamara Bielkiewicz

kl. IIA - Irena Naliwajko

kl. IIB - Joanna Ostapczuk

kl. IIIA - Elżbieta Romańczuk

kl. IIIB - Krystyna Klimkiewicz

 

    Grono pedagogiczne w r.szk. 2016/2017

  • Maria Abramowicz - nauczanie zintegrowane
  • Elżbieta Bielawska - matematyka
  • Tamara Bielkiewicz - język białoruski
  • Bożena Gąsowska - nauczanie zintegrowane
  • Krystyna Giegiel - biblioteka
  • Alina Gościk - wychowanie fizyczne
  • Elżbieta Greś - język polski
  • Małgorzata Kondrusik - nauczanie zintegrowane
  • Halina Ignatowicz - matematyka
  • Ks. Sławomir Jakimiuk - religia prawosławna
  • Ilona Łukoszyk - przyroda
  • Marcin Józwowicz - wychowanie fizyczne
  • Ewa Klimowicz - nauczanie zintegrowane
  • Ks. Stanisław Kochanowski - religia katolicka
  • Katarzyna Kokieć - nauczanie zintegrowane
  • Barbara Konończuk - nauczanie zintegrowane
  • Iwona Lech - język polski, historia
  • Alicja Malewska - język angielski
  • Anna Gwizdak - język angielski
  • Jolanta Soroczyńska - zajęcia komputerowe
  • Eugeniusz Sawicki - wychowanie fizyczne
  • Anna Siegieńczuk - nauczanie zintegrowane, zajęcia komputerowe
  • Giennadij Szemiet - muzyka
  • Barbara Wakulewska - plastyka, technika
  • Małgorzata Wirkowska - religia katolicka
  • Barbara Mukosiej - nauczanie zintegrowane

Wychowawstwo w klasach 2016/2017

kl. Ia - Maria Abramowicz

kl. IIa - Katarzyna Kokieć

kl. IIb - Małgorzata Kondrusik

kl. IIc - Barbara Mukosiej

kl. IIIa - Bożena Gąsowska

kl. IIIb - Anna Siegieńczuk

kl. IIIc - Ewa Klimowicz

kl. IVa - Halina Ignatowicz

kl. IVb - Elżbieta Greś

kl. Va - Monika Jaroszuk

kl. Vb - Alina Gościk

kl. VIa - Iwona Lech

kl. VIb - Tamara Bielkiewicz

 

 

Debiut chóru nauczycieli ART HARADOK - "Wieczór Kolęd" 23 stycznia 2015 roku w GCK w Gródku.



[ 97733.4 Kb ]

MEDALE DLA NAUCZYCIELI

15 października 2012r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku odbyły się Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pan Maciej Żywno - Wojewoda Podlaski, Pan Wojciech Dzierzgowski - Wicewojewoda Podlaski, Pan Jerzy Kiszkiel - Podlaski Kurator Oświaty i Pani Wiesława Ćwiklińska Wicekurator Oświaty wręczyli nauczycielom zasłużonym dla podlaskiej edukacji odznaczenia państwowe, medale i nagrody.

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków służbowych wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa przez Prezydenta RP Medalem Złotym za Długoletnią Służbę uhonorowano Halinę Popławską, Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę uhonorowano Alinę Gościk.

Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej Medalem Komisji Edukacji Narodowej odznaczono Bożenę Gąsowską.

 


Nauczyciele przyczynili się do sukcesu sportowego naszej gminy


22 maja 2015r. w Tykocinie odbyła się XII Spartakiada Samorządowa Powiatu Białostockiego.  Celem sportowych zmagań była  popularyzacja i rozwój kultury fizycznej wśród radnych, pracowników samorządowych oraz mieszkańców powiatu białostockiego, promocja zdrowego stylu życia oraz wyłonienie reprezentacji Powiatu na Wojewódzką Olimpiadę Samorządową.  Do rywalizacji przystąpiło 12 gmin: Suraż, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Zawady, Gródek oraz reprezentacja  Starostwa Powiatowego w Białymstoku. Spartakiada obejmowała aż 21 konkurencji w tym: trójbój władz, piłkę nożną mężczyzn, lekkoatletykę, blok rekreacyjny oraz piłkę siatkową. Spośród trzynastu startujących drużyn, reprezentacja z Gródka (radni, pracownicy samorządowi i pracownicy jednostek podległych samorządowi, w tym po raz kolejny nauczyciele naszej szkoły  p. Alina Gościk i p. Marcin Józwowicz) w generalnej klasyfikacji zajęła wysokie IV miejsce.

 

 

http://www.powiatbialostocki.pl/index.php/ogolne/1125-xii-spartakiada-powiatu-bialostockiego


Szkolenie dla nauczycieli "Otwarte drzwi do kultury"



Erasmus+
MEN
e-dziennik
Mleko z KlasąMulti Sport
Mam 6 lat
Owoce w szkolePajacyk
Dziecko w sieci
Sieciaki



~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~