odwiedzin: 195632 / dziś: 4 / teraz: 5

Chór

Chór Szkoły Podstawowej im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich w Gródku rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2017 roku.

Tworzą go uczniowie klas IV-VII w liczbie około 60 uczniów.

Chór uświetnia najważniejsze uroczystości szkolne, apele z okazji święta Edukacji Narodowej, święta Szkoły oraz uroczystości z okazji 100 Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dyrygentem chóru jest nauczyciel muzyki Cezary Kunda.

15.10.2019 r. o godz. 14.00 w Gminnym  Centrum Kultury w Gródku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W części artystycznej wśród wielu zespołów wystąpił chór Szkoły Podstawowej im. Partyzantów Braci M.i A.Chrzanowskich w Gródku. Zespół wykonał 2 piosenki - "Profesor Robert" i "W naszej szkole jest fajnie".

08.11.2019 r. w Szkole Podstawowej w Gródku odbyła się uroczystość z okazji święta szkoły. Z tej okazji chór szkolny przygotował 2 piosenki: "W naszej szkole jest fajnie", "Szkoła, nasza kochana szkoła".

11.11.2019 r. w GCK w Gródku odbyły się centralne obchody święta Niepodległości. Uroczystość uświetnił chór szkolny, który wykonał 2 pieśni patriotyczne: "Piechota" i "I brygada".

W dniu 14 lutego 2019 r. odbył się szkolny konkurs walentynkowy "Miłość niejedno ma imię". Wzięło w nim udział 12 podmiotów wykonawczych.
W kategorii solistów:
I miejsca zdobyli : Wiktoria Bilkiewicz z kl. VI a i Filip Korolczuk z kl. IV c
II miejsce zdobyła: Julia Markowska z kl.VII b
wyróżnienie otrzymała Sara Karpowicz z kl.V c
W kategorii zespołów wokalnych:
I miejsce zdobył zespół "Twierdza gitarowa"
II miejsce zdobył zespół z kl. VII a
III miejsce zdobył zespół z kl. IV a

Gratulujemy laureatom.

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~