ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

10 października 2016, poniedziałek

Mistrzostwa powiatu białostockiego SZS w piłce nożnej chłopców.

Droga do finału wiodła przez wygranie eliminacji powiatu w Michałowie w dniu 23.09.2016r. Nasi młodzi piłkarze w tym dniu zmierzyli się z zespołem SP Poświętne gromiąc przeciwnika 15:0, oraz zremisowali z SP Michałowo 2:2, co w ogólnym rozrachunku dało nam 1 miejsce i awans do finału mistrzostw powiatu.

Finałowe zawody zostały rozegrane na Orliku w Łapach w dniu 30.09.2016r. Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli, wykazując się wielką ambicją i wolą walki zespół z Kleosina 2:1. Pomimo iż kontuzji na początku meczu nabawił się nasz lider Fabian Leonowicz i nie mógł już kontynuować gry. W drugim meczu zostaliśmy pokonani przez Sp Łapy 3:0. Pomimo tej porażki, zwycięstwo z pierwszego pojedynku premiowało nas awansem z 2 miejsca do półfinałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane w październiku.

Skład zespołu SP Gródek:

Fabian Leonowicz, Karol Deryng, Gabriel Grycuk, Oskar Gołębiewski, Janusz Kozłowski, Jakub Woronowicz, Wojciech Szymański, Łukasz Pawłuszewicz, Kaspar Wojtkielewicz, Jakub Bućko.

~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~