ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

28 marca 2016, poniedziałek

Mistrzynie województwa podlaskiego w unihokeju

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Gródku zdobyła tytuł Mistrza Igrzysk Województwa Podlaskiego w Unihokeju. Podopieczne Eugeniusza Sawickiego grały w składzie: Martyna Bura, Patrycja Bura, Joanna Chlabicz, Luiza Gryszko, Agata Kardasz, Paulina Lisowska, Natalia Niemirowicz, Oliwia Nowik, Olga Sajewska, Izabela Trochimczyk, Marzena Urwan. Najlepszą zawodniczką turnieju została Marzena Urwan, tytuł najlepszej zawodniczki zespołu przypadł Natalii Niemirowicz.

Dziewczęta od początku do końca były niepokonane. We wszystkich meczach zdobyły I miejsca. W rozgrywkach powiatowych pokonały zespoły z Michałowa 10:0 i z Juchnowca 9:0. W półfinale Grupy Południowej zwyciężyły z Goniądzem 7:1 i 6:1 z SP 3 z Bielska Podlaskiego. W finale Grupy Południowej zmierzyły się z SP Augustowo, uzyskując wynik 4:1 i SP Jasionówka 6:0. W I rundzie finału wojewódzkiego dziewczęta z Gródka pokonały SP 11z Suwałk 4:0, SP Jasionówkę 6:0, SP 45 z Białegostoku 7:0. W rundzie finałowej zwyciężyły 8:0 z SP3 z Augustowa i 6:1 z SP Niedźwiadna. W sumie dziewczęta strzeliły 73 bramki i, dzięki znakomitej bramkarce – Patrycji Burze, straciły tylko 4 bramki.

~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~