ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

18 listopada 2015, środa

Awans do finału wojewódzkiego

26.10.2015r. w Zabłudowie odbył się Finał Powiatu Białostockiego XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
Miło nam poinformować, że dwa zespoły reprezentujące naszą szkołę wraz z opiekunem p. Aliną Gościk po sportowej rywalizacji zakończyły swoje zmagania z bardzo dobrymi wynikami. Jedna z naszych drużyn wygrywając powiat białostocki awansowała do Finału Wojewódzkiego (Krystian Szeląg, Jakub Bućko, Łukasz Pawłuszewicz, Wojciech Szymański, Jakub Woronowicz, Gabriel Grycuk, Fabian Leonowicz, Karol Deryng), zaś druga drużyna zakończyła swój udział w turnieju na miejscu III (Sandra Mieleszko, Mikołaj Sawko, Adam Nazarko, Michał Ruducha, Krystian Bernatowicz, Szymon Karpowicz).

~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~