ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU, ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich
ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

odwiedzin: 151215 / dziś: 57 / teraz: 10


Sport20 lutego 2018, wtorek

Stop używkom - sport jest dobry na wszystko

Zwycięstwo Jagielonii Białystok z Cracovią Kraków.

Dobra passa trwa. Czy drużyna żółto czerwonych utrzyma się do końca na tak wysokim miejscu i zdobędzie Mistrzostwo?

Trzeba wierzyć i odpowiedzieć, że tak. 17.02. 2018 r . to zwycięstwo nie tylko Jagiellonii Białystok, ale i młodych kibiców z Gródka, którzy wraz z opiekunami: Aliną Gościk, Moniką Jaroszuk, Małgorzatą Wirkowską i rodzicami przyjechali wspierać swoją drużynę.

- Na meczu Jagiellonii byłam pierwszy raz. Takie wydarzenie było bardzo ekscytujące, powiedziała Gabriela Wildowicz, uczennica Szkoły Podstawowej w Gródku.

Mecz okazał się wspaniałym pokazem wirtuozji chłopaków. Po zaciętej rozgrywce w II połowie bramkę gościom strzelił Martin Pospisil. Choć kolejne minuty stwarzały wiele sytuacji bramkowych, niestety nie udało się umieścić piłki w wymarzonym miejscu,

Kibice ze Szkoły w Gródku przyjeżdżając na mecz nie tylko dobrze się bawią, ale i tym samym pokazują, że wolny czas można spędzać na świeżym powietrzu bez używek i Internetu.

- Jak powiedziała Zuzanna Gabiec, uczennica kl VII: Warto mieć pasję.

Stop używkom - sport jest dobry na wszystko jest innowacją pedagogiczną autorstwa Aliny Gościk, Moniki Jaroszuk I Małgorzaty Wirkowskiej. Jej cel to min. propagowanie zdrowego stylu życia.

- To bardzo dobra inicjatywa, która pomaga młodym ludziom rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a przy tym nie sięganie po różnego rodzaju używki, powiedziała Małgorzata Wirkowska, jedna z opiekunek nad dziećmi.

Zwycięstwo Jagielonii Białystok z Cracovią Kraków


Erasmus+
MEN
e-dziennik
Mleko z KlasąMulti Sport
Mam 6 lat
Owoce w szkolePajacyk
Dziecko w sieci
Sieciaki~ copyright © 2004-2018 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~