23 października 2017, poniedziałek

Turniej piłki nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

W dniu 20 października w Zabłudowie odbył się turniej piłki nożnej z udziałem 8 zespołów w kategorii U-10, były to eliminacje do finału wojewódzkiego. Nasi uczniowie z klas trzecich i czwartych szkoły podstawowej odnieśli bardzo duży, niespodziewany sukces. Z czterech rozegranych spotkań 3 wygrali, a jeden zakończył się remisem. Taki wynik pozwolił naszym zawodnikom zająć 1 miejsce i awansować do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w kwietniu 2018 r.

Wyniki naszego zespołu:

SP Gródek - SP Czarna Białostocka 1:1

SP Gródek - SP Kleosin 4:1

SP Gródek - SP Studzianki 10:1(pobity rekord R. Lewandowskiego ,,pięciopak’’ w 6 minut Kacper Borawski)

SP Gródek - SP Zabłudów 2:1

Skład zespołu: Sandra Puchalska, Krystian Puchalski, Kuba Sokołowski, Rajan Prus, Michał Karpiuk, Bartek Bura, Kacper Borawski, Dawid Nos, Dominik Radel.