17 października 2017, wtorek

Finał powiatu białostockiego w piłce nożnej chłopców

Eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej powiatu białostockiego w piłce nożnej chłopców.

Turniej został rozegrany na Orliku przy SP w Poświętnem w dniu 27.09.2017. Nasza drużyna rozegrała tego dnia 2 spotkania. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem z Wasilkowa zwyciężając 5:0. Drugi mecz to wygrana z gospodarzem 2:1. Dzięki wygranym meczom nasz zespół awansował do finału powiatu białostockiego. Gratulujemy!!!

Finał powiatu białostockiego IMS w piłce nożnej chłopców.

Zawody odbyły się w dniu 05.10.2017r., na Orliku w Kleosinie. Uczniowie naszej szkoły pomimo braku kapitana drużyny Dawida Bołtucia(kontuzja) dzielnie walczyli, ale niestety minimalnie ulegli zespołom z Zabłudowa i Kleosina. Ostatecznie zajmując 3 miejsce IMS w powiecie białostockim. Zawodnikom należą się gratulacje za walkę do końca w każdym meczu.