1 września 2020, wtorek

Życzenia na nowy rok szkolny!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 nauczycielom, pracownikom administracji, rodzicom, uczniom i przyjaciołom Szkoły Podstawowej w Gródku życzymy, aby nadchodzący czas był czasem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz licznych sukcesów we wszystkich działaniach.

Rok pracy w szkole to dla uczniów szansa na odkrywanie piękna i poznawanie tajemnic świata, na dorastanie w przyjaznym gronie rówieśników i dorosłych. Życzymy, by naszym podopiecznym nie zabrakło w tej ciężkiej pracy odwagi i wytrwałości, oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki. Spędźcie ten rok bezpiecznie, z pożytkiem dla siebie i swojego środowiska.

Rodzicom życzymy, by edukacja dzieci była dla Państwa cenną wartością, przynoszącą oczekiwane efekty i zadowolenie, które zaowocują bogatym plonem w przyszłości.

Nauczycielom i tym wszystkim, którzy swoją pracą i oddaniem każdego dnia przyczyniają się do właściwej organizacji pracy szkół i przedszkoli życzymy wytrwałości i pomyślności w realizowaniu zadań, które pozwolą na spokojne wdrażanie zmian w reformowanym systemie kształcenia.

Niech szkoła będzie dla Nas wszystkich miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym, a także powodem do dumy.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Gródku

~ copyright © 2004-2020 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~