26 czerwca 2020, piątek

Życzenia na wakacje!

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń a Wszystkim naszym Absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

Niech rozpoczynające się wakacje będą dla Wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

- bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu - noście drobne elementy odblaskowe na Waszej odzieży i plecakach;

- pamiętajcie o ważnych telefonach – numer alarmowy: 112;

- myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań w miejscach zabaw i odpoczynku;

- przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe i zwracajcie uwagę na znaki ostrzegające przed niebezpieczeństwem;

- używajcie kasków chroniących głowę – na rowerze, rolkach itp.

Do zobaczenia po wakacjach!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Gródku

~ copyright © 2004-2020 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~