odwiedzin: 205799 / dziś: 19 / teraz: 3

11 lutego 2020, wtorek

Wojewódzki Konkurs pod hasłem "112 Ratuje Życie"

10 lutego 2020 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem “112 RATUJE ŻYCIE”, którą prowadzili konsultanci Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach – Joanna Stabińska i Jarosław Cezary Słabiński.
Organizatorami VII edycji Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „112 RATUJE ŻYCIE” byli Wojewoda Podlaski, Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach i Podlaski Kurator Oświaty.
Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat numeru alarmowego 112 wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa podlaskiego oraz propagowanie ich właściwych zachowań w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia, mienia lub środowiska.
W kategorii PLAKAT prace złożyło 415 uczniów z klas I - IV z 52 szkół podstawowych, wśród laureatów znalazła się Wiktoria Kubiak, uczennica klasy III a, która zdobyła III miejsce.
W kategorii INSCENIZACJA uczestniczyło 164 uczniów z klas V - VIII z 23 szkół podstawowych, składając do konkursu 28 inscenizacji.
Uczniowie z klasy VIII a Daria Bakanacz, Gabriela Wildowicz, Katarzyna Zawadzka, Marta Gryc, Krzysztof Kułakowski, Kacper Walasek, Rafał Oracz i Jakub Latos również wywalczyli III miejsce z filmem „112 ratuje życie”.

Podziękowania opiekunom laureatów oraz dyrektorom szkół podstawowych i ponadpodstawowych wręczył Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski, Beata Pietruszka – Podlaski Kurator Oświaty i Lidia Kłoczko – Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.
Dziękujemy zaangażowanym nauczycielom: Ewie Klimowicz, Ewie Bielawskiej , Monice Jaroszuk, Ewelinie Ostapczuk.
Zwycięzcom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

~ copyright © 2004-2020 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~