odwiedzin: 192466 / dziś: 62 / teraz: 7

9 października 2019, środa

Spotkanie autorskie

3.10.2019 r. w sali GCK w Gródku odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jakubem Sosnowskim autorem książki dla dzieci „Wuj Jakub i Brama Opowieści”.

Spotkanie zorganizowała Biblioteka Szkolna przy współpracy Biblioteki Publicznej i GCK
w Gródku. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-V szkoły podstawowej.

Pan Jakub jest wykładowcą , trenerem, copywriterem, blogerem, specjalistą ds. social media, zajmuje się „skuteczną komunikacją”.

„Wuj krasnolud i Brama Opowieści” to opowieść ucząca odpowiedzialności za swoje zachowanie, odpowiedzialności za słabszych od nas, przestrzegająca przed hejtem i mową nienawiści.. Podczas spotkania autor przedstawił uczniom w ciekawy sposób drogę powstawania książki, od pomysłu do jej wydania. Dzieci żywiołowo reagowały na pytania autora. Po spotkaniu można było zakupić książkę z dedykacją.

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~