odwiedzin: 192466 / dziś: 62 / teraz: 7

9 października 2019, środa

Akcja charytatywna na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza

„Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka” /ks. M. Maliński/

Pierwszego października obchodzony był Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Święto stanowiło doskonałą okazję z jednej strony do składania życzeń, z drugiej strony do zwrócenia uwagi na potrzeby osób starszych oraz instytucji, które osobami starszymi się zajmują.

2 października wolontariusze ze Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu wraz z opiekunami zorganizowali akcję charytatywną na rzecz Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza. W tym dniu zwrócono uwagę na potrzeby osób starszych, mówiło się o pomaganiu, otwartości serca i niesieniu pomocy od lat najmłodszych. Zebrana kwota 524,00 zł została wpłacona na konto fundacji z przeznaczeniem na budowę Zespołu Opiekuńczo- Hospicyjno- Edukacyjnego w Makówce koło Narwi.

Drodzy seniorzy jeszcze raz życzymy Wam dużo zdrówka, stale towarzyszącego dobrego samopoczucia, zadowolenia, spełnienia marzeń, rozwoju pasji, satysfakcji z podejmowanych działań i realizacji wyznaczonych celów.

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~