odwiedzin: 192465 / dziś: 61 / teraz: 6

1 lipca 2019, poniedziałek

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W Szkole Podstawowej im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich w Gródku zakończenie roku szklonego odbyło się 19 czerwca 2019 i dotyczyło 275 uczniów. Dzień wcześniej, 18 czerwca w godzinach popołudniowych  żegnaliśmy 73 absolwentów.  W szkole ostatni rok uczyli się gimnazjaliści i kończyli oni gimnazjum, przynależąc do szkoły podstawowej. Wśród absolwentów  było 36 gimnazjalistów i 37 ósmoklasistów. W roku szkolnym 2018/2019 średnia ocen szkoły wyniosła  4,3.

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, najlepsi absolwenci szkoły zostali nagrodzeni przez Radę Rodziców Statuetką Najlepszego Absolwenta. Wśród gimnazjalistów tytuł ten otrzymała Agata Kardasz ze średnią ocen 5,8. Natomiast Lena Sulżyk ze średnią ocen 6,0 była najlepszą absolwentką wśród ósmoklasistów. Dziewczynki otrzymały również nagrody finansowe, były to bony w wysokości po 500 zł.

Rada Rodziców nagrodziła również nagrodami finansowymi laureatkę i finalistów  Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W tym roku tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii otrzymała Lena Sulżyk. Tegorocznymi  finalistami  Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych byli: Mikołaj Sawko  - z geografii, Roksana Zawadzka z języka polskiego, Gabriela Wildowicz z historii – wszyscy otrzymali bony w wysokości 200zł.

Ponadto należy wspomnieć o absolwentach, którzy uzyskali najwyższe wyniki. Wśród absolwentów ze średnią powyżej 4,75 uzyskali następujący uczniowie z klasy 8a:   Bućko Jakub śr.5,1, Janiel  Dominik śr. 5,1, Matys Magdalena śr.4.9, Pawłuszewicz Łukasz śr. 4,9.  Najlepsi uczniowie z klasy 8b to: Lena Sulżyk śr.6,0, Agata Monika Mytych śr.5,5, Małgorzata  Nos śr.5,5, Matylda Dominika Oniszczuk śr.5,5, Jakub Popławski  śr.5,4, Mikołaj Sawko śr. 5,3, Katarzyna Bielenia śr. 5,2, Oskar Gołębiowski śr. 5.0, Zuzanna Gabiec śr. 4,8. Wśród gimnazjalistów z klasy 3a najlepszymi uczniami byli: Katarzyna Litwin śr. 5,6, Izabela Trochimczyk śr. 5.6, Michał Szutkiewicz śr. 5,0, Diana Kozłowska śr. 4,9, Oliwia Charkiewicz śr. 4,9, Natalia Niemierowicz  śr. 4,9 i Michał Woronowicz śr. 4,9. Najlepsi uczniowie z klasy 3b to: Agata Kardasz 5śr,8, Olga Sajewska śr.5,7, Wojciech Gryko śr.5,6, Marzena Urwan śr.5,5, Wojciech Popławski śr.5,5, Karolina Walasek śr.5,1 i Aleksander Bura ze średnią ocen 4,9.

Tytuł najlepszego sportowca szkoły uzyskali Marzena Urwan I Fabian Leonowicz.

Wszyscy zakończyli ten etap edukacji świadectwem z czerwonym paskiem i nagrodą książkową.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom, życząc im  wielu sukcesów edukacyjnych w nowych szkołach.

Danuta Garkowska

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~