odwiedzin: 195054 / dziś: 30 / teraz: 7

12 czerwca 2019, środa

Sukcesy naszych uczniów

Kinga Grochowska i Roksana Zawadzka otrzymały wyróżnienia w  Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Miasto i region w Unii Europejskiej”.

Roksana Zawadzka zajęła I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Pisania Bajek pt. „Moje magiczne miejsce”. Napisała pracę, w której pojawiły się wątki związane z tolerancją.

Weronika Kondraciuk i Patrycja Gogiel zajęły I miejsce w wojewódzkim konkursie „Wielcy Polacy – wybitne osobowości” w kategorii Wybitni Podlasianie. Dziewczęta przygotowały prezentację o Wojciechu Sobańcu. W pracy wykorzystały między innymi artykuł Doroty Sulżyk, który był zamieszczony w „Wiadomościach Gródeckich”.

Karolina Bułatowicz zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim „Różnorodność Przestrzenią Dialogu. Moja mała ojczyzna – miejsce dialogu międzykulturowego”.

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~