9 czerwca 2019, niedziela

XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom 1-9 czerwca 2019 r. SPORTOWCY CZYTAJĄ DZIECIOM WYCHOWANIE PRZEZ SPORT I CZYTANIE. Biblioteka Szkoły Podstawowej w Gródku już po raz ósmy wzięła udział w ogólnopolskiej akcji. W poniedziałek uczniom klasy 1a i 1b czytali: Wójt Gminy Gródek – pan Wiesław Kulesza, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gródku - pani Anna Grycuk, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Gródku – pani Danuta Garkowska. We wtorek uczniom klasy 2a i 2b czytały: Pani Paulina Klimowicz, Gabriela Wildowicz, Natalia Niemirowicz, Marzena Urwan. W środę uczniom klasy 3a i Przedszkolakom czytały: Pani Magdalena Łotysz, Pani Emilia Artemiuk, Wiktoria Charkiewicz, Kalina Gołębiewska, Amelia Popławska.

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~