11 marca 2019, poniedziałek

"Wszystkie Kolory Świata"

Projekt edukacyjny Wszystkie Kolory Świata rozpoczął się w Szkole Podstawowej w Gródku od lekcji rozbudzających ciekawość i poszerzających wiedzę uczniów na temat ludzi  żyjących w różnych zakątkach kuli ziemskiej. W listopadzie dzieci wybierały kraj z jakiego będą pochodziły ich lalki i projektowali je, a następnie przez ponad trzy miesiące szyli je i ozdabiali sami bądź przy pomocy rodziców lub nauczycieli. 28 lutego miał miejsce finał akcji "Wszystkie Kolory Świata", podczas którego dzieci zaprezentowały swoje laleczki i odbyła się licytacja. Zabawa była przy tym doskonała, a cel szczytny bo wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży lalek zostały przekazane za pośrednictwem UNICEF - u na zakup szczepionek dla dzieci z Afryki.

~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~