1 października 2018, poniedziałek

Charytatywny Bieg dla Hospicjum

8 września 2018r. w Rybakach odbył się 7. charytatywny bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza. Uczestniczyło w nim ponad 200 biegaczy. Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej w Gródku reprezentowane było przez: dyrekcję szkoły panie Annę Grycuk i Danutę Garkowską, uczniów i ich rodziców: Michała i p. Milenę Bajko, Sebastiana i p. Artura Karczemnego, Izabelę, Sandrę, Maję i p. Monikę, p. Krzysztofa Mieleszko, Aleksandrę i p. Ewę Woronowicz, Martę i p. Jerzego Gryca, Gabrielę i p. Małgorzatę Chwojko, Julię, Michała i p. Agnieszkę Martyniuk, Wiktorię i p. Martę Łukaszuk, Gabrielę i p. Annę, p. Michała Grześ, Igora i p. Basię Konończuk oraz Sylwię Gościk i Alinę Gościk. Dzięki świetnej organizacji p. Edyty Rosiak (koordynatora biegu) oraz przyjaznej atmosferze wszyscy tego dnia wsparli budowę Hospicjum Stacjonarnego Proroka Eliasza w Makówce, jednocześnie wspaniale się bawili. Wszystkim osobom, młodszym i starszym, które wspierają działalność Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu „Pomocnicy” serdeczne dziękujemy i jednocześnie przekazujemy życzenia: niech każdy dobry uczynek, dobre słowo wraca do Was i daje Wam satysfakcję, ponieważ „w ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, że to, co do nas wraca jest zawsze lepsze od tego, co dajemy”.

Alina Gościk, Barbara Konończuk