18 czerwca 2018, poniedziałek

"Akcja dla Sebastiana"

Szanowni Rodzice! Kochani Uczniowie! Drodzy Darczyńcy i Przyjaciele szkoły!
Z całego serca dziękujemy Wam za udział i wsparcie zabawy charytatywnej „Akcja dla Sebastiana”, która odbyła się w maju w naszej szkole. Dzięki Waszej pomocy, życzliwości i wrażliwości razem z naszą niezawodną Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Part. M i A Chrzanowskich w Gródku zebraliśmy kwotę 1700,00 zł. Dochód z akcji w całości został przekazany na konto Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Lepsze Jutro” w Gródku z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu roweru rehabilitacyjnego dla Sebastiana Chlabicza.
Szczególne podziękowania pragniemy również złożyć wolontariuszom: Wiktorii Łukaszuk, Wiktorii Gogiel, Gabrieli Hryhorowicz, Aleksandrze Woronowicz, Katarzynie Bielenia, Mikołajowi Kałajtan, Kamilowi Chwojko, Michałowi Ruducha, Sebastianowi Karczemnemu i Igorowi Ryczkowskiemu za mrówczą pracę nad przygotowaniem akcji i czuwanie nad jej realizacją.
Dziękujemy raz jeszcze, bez Was „Akcja dla Sebastiana” nie byłaby realna.
Opiekunowie wolontariatu Alina Gościk i Monika Jaroszuk