7 maja 2018, poniedziałek

11 maja 2018 roku - szkolne wybory !!!
Biblioteka szkolna zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gródku, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w szkolnych wyborach, które są częścią udziału naszej szkoły w ministerialnym programie „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.
Wyborcy otrzymają karty:
• Klasy 1-3 – różowe
• Klasy 4-6 – zielone
• Gimnazjaliści – białe
• Nauczyciele i Rodzice – żółte
Na karcie do głosowania wyborcy czytelnie, używając (najlepiej) drukowanych liter, wpisują tytuły książek, które chcą, aby znalazły się w bibliotece szkolnej(maksymalnie trzy). Mogą to być najciekawsze książki, przeczytane ostatnio. Można również zasugerować tematykę książek. Kolejność wpisanych tytułów nie ma znaczenia.
W szkolnej komisji wyborczej zasiądą członkowie Samorządu Uczniowskiego i bibliotekarki, policzą oddane głosy i zrobią pisemne zestawienie wyników, które zostaną podane do publicznej wiadomości.
Wyniki wyborów posłużą do zakupu książek do biblioteki szkolnej po wcześniejszej konsultacji z Samorządem Uczniowskim, Radą Rodziców i Biblioteką Publiczną w Gródku.
Dzięki staraniom Wójta Gminy Gródek i Dyrekcji Szkoły na ten cel mamy przeznaczonych 15000 złotych.

Zapraszamy!!!
W godzinach 8.00 – 13.00 – na holu przy bibliotece