ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU, ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich
ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

odwiedzin: 171513 / dziś: 83 / teraz: 6


Aktualności16 kwietnia 2018, poniedziałek

Razem można więcej

Razem można więcej - 13 368,29 zł zebrane podczas 26 Finału WOŚP!
Z roku na rok coraz więcej ludzi w naszej gminie poświęca swój czas, pracę i talent na rzecz innych. Dowodem na to jest pamiętna data 14 stycznia 2018 roku. Tego dnia młodszych wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Gródku, zgłoszonych do białostockiego sztabu WOŚP, wraz z rodzicami oraz nauczycielem panią Aliną Gościk prowadziło zbiórkę na terenie Gródka, Parafii św. Jana Teologa w Mostowlanach i w Białymstoku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w Gminnym Centrum Kultury w Gródku zorganizowano występy, loterię fantową oraz licytację. Cały dochód został przeznaczony dla WOŚP. 
Wszyscy zaangażowani tego dnia w zbiórkę pieniędzy oraz Ci, którzy wrzucali datki do puszek wykazali się ogromną wrażliwością i otwartością na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem ich serdeczności, współczucia oraz solidarności. Według informacji, którą otrzymaliśmy 19.03.2018r. od Pani Magdy Łapińskiej, koordynatora ds. wolontariuszy z sztabu WOŚP w Białymstoku, wspólnymi siłami zebrali rekordową kwotę 13 368, 29 zł. 
Składając podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym tego dnia w zbiórkę pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków chcę wyrazić ogromną wdzięczność w szczególności ks. mitratowi Mikołajowi Ostapczukowi, ks. prot. Sławomirowi Jakimiukowi, ks. prot. Eugeniuszowi Michalczukowi, dyrektorowi GCK w Gródku p. Jerzemu Ostapczukowi oraz wolontariuszom Gabrieli Chwojko, Julii Markowskiej, Julii Martyniuk, Sandrze Mieleszko, Wiktorii Łukaszuk, Alanowi Prus, ich rodzeństwu i oczywiście wspaniałym rodzicom. Młodzi wolontariusze po raz kolejny pokazali, że nie straszny im mróz i zawsze są gotowi do działania, poświęcenia i wysiłku na rzecz potrzebujących.
Myślę, że dobra energia wysyłana do innych przez wolontariuszy i darczyńców wróci ze zdwojoną siłą, a ich bezinteresowna pomoc przyniesie ogromną satysfakcję i radość, dlatego zachęcam wszystkich do włączania się w POMAGANIE.
Alina Gościk


Erasmus+
MEN
e-dziennik
Mleko z KlasąMulti Sport
Mam 6 lat
Owoce w szkolePajacyk
Dziecko w sieci
Sieciaki~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~