ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU, ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich
ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

odwiedzin: 171513 / dziś: 83 / teraz: 6


Aktualności12 kwietnia 2018, czwartek

"Akcja dla Sebastiana"

30 maja w naszej szkole odbędzie się zabawa charytatywna „Akcja dla Sebastiana” organizowana przez Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu „Pomocnicy”. 
Sebastian ma 10 lat, czterokończynowe spastyczne mózgowe porażenie dziecięce i astygmatyzm. Uczęszcza do 1klasy szkoły specjalnej, jest radosny i uśmiechnięty, zaraża swoim optymizmem wszystkich dookoła a jednocześnie jest bardzo cierpliwy w codziennym trudzie pokonywania swoich ograniczeń.
Celem większego usprawnienia dziecka rodzice chcą zakupić rower rehabilitacyjny 3 kołowy. Spełni on wiele terapeutycznych potrzeb chłopca. Rower ma mobilizujący i stymulujący wpływ na stawy, mięśnie i krążenie. Zachęci też Sebastiana z zaburzeniami ruchu do poruszania się. 
Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o nieodpłatne przekazywanie różnych przedmiotów niezbędnych do przeprowadzenia zabawy charytatywnej m.inn. książek, zabawek, gier, kubków, gadżetów biurowych oraz innych drobnych upominków itp. Mile widziane są również talony, karnety – bezpłatne lub rabatowe na usługi. 
Środki zebrane w trakcie zabawy przekazane zostaną na konto Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Lepsze Jutro” w Gródku z przeznaczeniem na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Sebastiana Chlabicza.
Wyrażając przekonanie, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, pragniemy z góry podziękować wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom za wrażliwość i udzielone wsparcie.
Zapraszamy 30 maja od godz. 8.30 do aktywnego udziału w „Akcji dla Sebastiana”, która odbędzie się na głównym holu Szkoły Podstawowej w Gródku.
Opiekunowie młodszego wolontariatu Alina Gościk i Monika Jaroszuk.


Erasmus+
MEN
e-dziennik
Mleko z KlasąMulti Sport
Mam 6 lat
Owoce w szkolePajacyk
Dziecko w sieci
Sieciaki~ copyright © 2004-2019 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~