ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU, ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich
ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

odwiedzin: 148985 / dziś: 6 / teraz: 5


Aktualności11 marca 2018, niedziela

Serdecznie zapraszamy do przeczytania książki naszej utalentowanej, młodej, początkującej pisarki, uczennicy klasy VIb Roksany Zawadzkiej.

„Pewnego dnia słuchałam po raz pierwszy piosenki P!nk "Ave Mary A". Zaintrygował mnie jej tekst, a szczególnie słowa "Chwała Ci, Maryjo, dokąd odeszłaś? Skąd wiedziałaś, jak wydostać się z tego szaleńczego świata? Pomóż mi opuścić ten chaos wokół..." Zaczęłam się nad nim zastanawiać i utworzyłam sobie w głowie wizję świata chylącego się ku upadkowi przez zbyt dynamiczny rozwój nowych technologii i ludzi tracących uczucia. 
Nie zastanawiałam się długo i w październiku zabrałam się do pisania książki poruszającej ten temat. Pod koniec listopada zrobiłam sobie przerwę, po miesiącu wróciłam do pisania. W sylwestra moja powieść była ukończona. 
Wtedy przyszedł mi do głowy pomysł wysłania książki do przypadkiem poznanego kilka lat wcześniej serwisu Ridero. 1 stycznia 2018 o czwartej nad ranem wprowadzałam ostatnie poprawki przed wysłaniem. W ciągu zaledwie kilku dni publikacja została zaakceptowana i wysłana do korekty. 
Stopniowo zaczęła pojawiać się w księgarniach internetowych, głównie w formie książki elektronicznej, ale w wersji papierowej także można ją dostać.
Opowiada o świecie, w którym wszystko jest nie tak, jak powinno być. Elektronika zawładnęła ludnością, ludzie tracą możliwość odczuwania naturalnych emocji. Lecz nie każdy poddaje się złemu wpływowi technologii. Są ludzie, którzy mają umysły mniej podatne na czynniki z zewnątrz i oni nie tracą normalności - tworzą Międzynarodową Organizację Ratunkowych Misji Specjalnych, która usiłuje ocalić świat przed zagładą”.

"Ku spustoszeniu" jest dostępna w wersji papierowej na:
http://alimero.pl/ku-spustoszeniu-186041.html


Erasmus+
MEN
e-dziennik
Mleko z KlasąMulti Sport
Mam 6 lat
Owoce w szkolePajacyk
Dziecko w sieci
Sieciaki~ copyright © 2004-2018 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~