5 lutego 2018, poniedziałek

Choinka dla dzieci w szkole podstawowej

W dniu 19.01.2018 r. odbyła się choinka dla dzieci klas 1-3 oraz klas 4 - tych Szkoły Podstawowej. Tegoroczna impreza pod hasłem „ W Krainie Baśni i Magii” była organizowana przez Radę Rodziców. Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców oraz pomocy nauczycieli udało się zorganizować miłą , niezapominaną imprezę dla dzieci w magicznym i radosnym nastroju. Dzieci bawiły się w bajkowo ubranej sali, na balu nie brakowało wspólnych zabaw, tańców i śpiewania z Mikołajem i Śnieżynką. Najpiękniejszym momentem wspólnej zabawy była cudowna scenka pt. „Rzepka”przygotowana przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za wspólny wysiłek i angażowanie się na rzecz dzieci. A Rada Rodziców zaprasza chętnych rodziców do współpracy przy kolejnych wydarzeniach w szkole.