ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

9 października 2017, poniedziałek

Zbiórka żywności „Podziel się dobrym posiłkiem"

29 - 30 września 2017 roku odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności „Podziel się dobrym posiłkiem” prowadzona przez Federację Polskich Banków Żywności, w której co roku bierze udział ponad 2000 sklepów i 40 000 wolontariuszy. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z klasy II gimnazjum zebraliśmy  ponad 180 kg żywności, która została przekazana potrzebującym dzieciom z naszej szkoły. Za pomoc w przygotowaniu, przeprowadzeniu zbiórki, za zaangażowanie i współpracę na rzecz akcji i osób potrzebujących dziękuję wolontariuszom: Patrycji Gogiel, Dianie Kozłowskiej, Izie Trochomczyk, Agnieszce Bilkiewicz, Karolinie Walasek, Nikoli Bursa, Oldze Sajewskiej, Wojciechowi Gryko, Luizie Gryszko, Katarzynie Litwin.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariusza - Joanna Ostapczuk

~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~