ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU   ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

8 października 2017, niedziela

Pomoc dla schroniska "Ciapek" w Hajnówce

Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu „Pomocnicy” wraz z opiekunami p. Aliną Gościk i p. Moniką Jaroszuk pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za przekazane prezenty na rzecz Schroniska dla bezdomnych psów „Ciapek” w Hajnówce. Dzięki Waszej życzliwości i hojności udało nam się zebrać:

89,50 kg suchej karmy
10 kg kiełbasy dla psów
6,80 kg makaronu
5 szt. smakołyków
15 puszek karmy
4 szt. karmy w saszetkach
2,40 kg. kaszy jęczmiennej
5 kg. ryżu oraz atrakcyjne akcesoria dla zwierząt (zabawki, miski, smycze, szelki, legowisko, koce, poduszki).

Prezenty przekazali: Mikołaj Kałajtan, Kamil Chwojko, Julia Polech, Dominik Fiłonik, Aleksandra Woronowicz, Gabriela Hryhorowicz, Kinga Grochowska, Sandra Mieleszko, Julia Markowska, Wiktoria Hryhorowicz, Julia Martyniuk, Karolina Bułatowicz, Wiktoria Gogiel, Maja Litwin, Michał Martyniuk, Sebastian Sokołowski, Kuba Grochowski, Michał Ławniczuk, Natalia Gogiel, Maja Mieleszko, Michał Kułakowski, Maja Popławska, Wiktoria Kubiak, Julia Nos, Nataniel Baczyński, Krzysztof Kochanowicz, Sebastian Bielenia, Michał Kokieć, Radosław Sapieżko, Natalia Łukoszyk, Michał Łukoszyk, Natalia Karpowicz, Błażej Litwin, Sonia Kochanowicz, Konrad Krysiuk, Kuba Oracz, Julia Kozłowska, Staś Mąka, Przemek Sapieżko, Igor Łowicki, p. Zofia Kruszewska oraz cała grupa V z Przedszkola Samorządowego w Gródku wraz z paniami Angeliką Fidziukiewicz Suchodoła, Agnieszką Litwin, Ewą Gasperowicz i Sylwią Gościk. Dziękujemy nauczycielom p. Bożenie Gąsowskiej, p. Ewie Klimowicz, p. Małgorzacie Kondrusik, p. Katarzynie Kokieć, p. Barbarze Mukosiej i p. Barbarze Konończuk za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.

To Wasz, każdy nawet najdrobniejszy dar serca i pomoc, uratuje życie i zdrowie bezdomnych piesków, umożliwi im przetrwanie trudnego, zimowego okresu.
Jeszcze raz serdecznie Wam DZIĘKUJEMY

~ copyright © 2004-2017 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~